Drzwi stalowe Delta DELUXE kl. C

Drzwi antywłamaniowe do mieszkań

DRZWI STALOWE antywłamaniowe klasy C PN-B-92270:1990

Drzwi Delta Deluxe kl. C Cennik

ModelMontaż 8%Sam zakup 23%
Delta Deluxe kl. Cod 2 018,00 złod 1 846,00 zł

*Podane ceny drzwi są cenami bruttoZastosowanie

warszawa remonty - Drzwi delta Kraków

Zastosowanie drzwi Delta Deluxe kl. C


Drzwi stalowe antywłamaniowe (klasy wg. C PN-B-92270) DELTA DE LUXE'2 wewnętrzne i zewnętrzne przeznaczone są do obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowych itp. zgodnie z aprobatą techniczną nr AT-06-0680/2004 Wydanie II Aneks Nr 2. Drzwi zewnętrzne DELTA DE LUXE'2 zostały przebadane również zgodnie z normą PN-EN 14351-1. Skrzydło o grubości 56 mm zbudowane jest z blachy stalowej grubości 0,7mm pokrytej laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione styropianem oraz wyposażone w system centralny (9 ruchomych rygli) oparty na zamku DELTA DD6H/Z klasy C i klasy 7. Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej grubości 1,5mm w kolorze skrzydła z możliwością wklejenia dodatkowego uszczelnienia zalecanego przy drzwiach zewnętrznych. W przypadku montażu drzwi na zewnątrz budynku zalecane jest (w kolorach ciemnych konieczne) stosowanie zadaszenia osłaniającego przed nadmiernym nasłonecznieniem i opadami atmosferycznymi. Ponadto w celu uzyskania klasy wodoszczelności 5B konieczne jest aby drzwi otwierały się na zewnątrz budynku. Drzwi standardowo występują w wersji gładkiej lub płytko tłoczonej Londyn. W opcji za dopłatą występują próg (z oferty producenta) z uszczelką oraz zapornica.est aby drzwi otwierały się na zewnątrz budynku. Zamontowanie przeszkleń powoduje utratę atestu antywłamaniowego. Drzwi standardowo występują w wersji gładkiej lub tłoczonej W opcji za dopłatą występują przeszklenia, próg (z oferty producenta) z uszczelką oraz zapornica.) z uszczelką.


Kolorystyka

Kolorystyka drzwi


drzwi delta w firmie remontowo-budowlanej kraków-warszawadrzwi delta kraków-warszawadrzwi deltadrzwi delta kraków, warszawa
MahońOrzechZłoty
Dąb
Jasny
Orzech

Wzory

drzwi deluxe w firmie remontowo-budowlanej kraków-warszawa
Kolor:
biały
montaż drzwi w firmie remontowo-budowlanej kraków-warszawa
Kolor:
mahoń
drzwi delta w firmie remontowo-budowlanej kraków-warszawa
Kolor:
złoty dąb

Schematy

warszawa remonty - drzwi delta

Schematy


 1. Samogasnący styropian
 2. Stalowa laminowana blacha o grubości 0,7mm lub 1,2mm
 3. Ożebrowanie stalowe
 4. Pręty hartowane
 5. Zamek centralny klasy C
 6. Zamek dodatkowy z pokrętłem
 7. Zamek pomocniczy zamka centralnego
 8. Punkty ryglowania zamka centralnego
 9. Bolce antywyważeniowe
 10. Ceownik wklejany (możliwość obcięcia skrzydła)
 11. Atestowana wkładka klasy C
 12. Cięgno pionowe systemu centralnego
Skontaktuj się z naszym odziałem firmy remontowo budowlanej mieszczącym się Krakowie, ul. Zaogrodzie 15a, tel. 601 481 557, doradzimy w wyborze odpowiednich drzwi. Pomiary są wykonywane ( pn - pt 9:30 - 18:00 )