Drzwi stalowe Delta PREMIUM kl. 3

Drzwi antywłamaniowe do mieszkań

DRZWI STALOWE antywłamaniowe klasy 3 ENV 1627:2006

Drzwi Delta Premium kl. 3 Cennik

ModelMontaż 8%Sam zakup 23%
Delta Premium kl. 3od 1 802,60 złod 1 597,60 zł

*Podane ceny drzwi są cenami bruttoZastosowanie

warszawa remonty - Drzwi delta Kraków

Zastosowanie drzwi Delta Premium kl. 3


Drzwi stalowe antywłamaniowe (klasy 3 wg. ENV 1627) DELTA PREMIUM wewnętrzne i zewnętrzne przeznaczone są do obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowych itp. zgodnie z aprobatą techniczną nr AT-06-0680/2004 Wydanie II Aneks Nr2. Drzwi zewnętrzne DELTA PREMIUM zostały przebadane również zgodnie z normą PN-EN 14351-1 wraz z możliwością przeszkleń. Skrzydło o grubości 56 mm zbudowane jest z blachy stalowej grubości 0,7mm pokrytej laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione styropianem oraz wyposażone w system centralny (9 ruchomych rygli) oparty na zamku DELTA DD6H/Z klasy C i klasy 7. Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej grubości 1,5mm w kolorze skrzydła z możliwością wklejenia dodatkowego uszczelnienia zalecanego przy drzwiach zewnętrznych. W przypadku montażu drzwi na zewnątrz budynku zalecane jest (w kolorach ciemnych konieczne) stosowanie zadaszenia osłaniającego przed nadmiernym nasłonecznieniem i opadami atmosferycznymi. Ponadto w celu uzyskania klasy wodoszczelności 5B konieczne jest aby drzwi otwierały się na zewnątrz budynku. Zamontowanie przeszkleń powoduje utratę atestu antywłamaniowego. Drzwi standardowo występują w wersji gładkiej lub tłoczonej. W opcji za dopłatą występują przeszklenia, próg (z oferty producenta) z uszczelką oraz zapornica.est aby drzwi otwierały się na zewnątrz budynku. Zamontowanie przeszkleń powoduje utratę atestu antywłamaniowego. Drzwi standardowo występują w wersji gładkiej lub tłoczonej W opcji za dopłatą występują przeszklenia, próg (z oferty producenta) z uszczelką oraz zapornica.) z uszczelką.


Kolorystyka

Kolorystyka drzwi


warszawa remonty - venge warszawa remonty - mahon warszawa remonty - calvados warszawa remonty - orzech warszawa remonty - zlotydąb warszawa remonty - biały warszawa remonty - jasny orzech
Venge* Mahoń Calvados Orzech*** Złoty Dąb Biały*** Jasny
Orzech**

* - tylko w drzwiach gładkich oraz głębokim tłoczeniu wzór Genua
** - tylko w tłoczeniu płytkim wzór Londyn
*** - wystepuje tylko w tłoczeniu głębokim wzór genua

Wzory

drzwi delta kraków
Kolor:
mahoń
drzwi delta kraków
Kolor:
złoty dąb
drzwi delta kraków
Kolor:
calvados

Schematy

drzwi delta

Schematy


 1. Samogasnący styropian
 2. Stalowa blacha laminowana gr. 0,7mm
 3. Ożebrowanie stalowe
 4. Zamek centralny klasy C
 5. Zamek dodatkowy z pokrętłem
 6. Zamek pomocniczy zamka centralnego
 7. Punkty ryglowania zamka centralnego
 8. Bolce antywyważeniowe
 9. Ceownik wklejany (możliwość obcięcia skrzydła)
 10. Atestowana wkładka klasy B lub wyższej
 11. Cięgno pionowe systemu centralnego
Skontaktuj się z naszym odziałem firmy remontowo budowlanej mieszczącym się Krakowie, ul. Zaogrodzie 15a, tel. 601 481 557, doradzimy w wyborze odpowiednich drzwi. Pomiary są wykonywane ( pn - pt 9:30 - 18:00 )