Brygada 102 System Franczyzowy

Oferta współpracy

Brygada 102 jest firmą z 10-letnim stażem w branży remontowo-budowlanej. Nasza główna siedziba mieści się w Krakowie, niemniej jednak, swoje oddziały posiadamy również w innych miastach na terenach Polski. Prowadzona działalność obejmuje przede wszystkim rejon Małopolski oraz Warszawy, Wrocławia, w ramach większych zleceń docieramy w każde miejsce na terenie Polski.

Pozycja i rozpoznawalność firmy na rynku remontowo-budowlanym, jak również prace wykonywane na szeroka skalę, spowodowały wywindowanie, uwidocznienie i ugruntowaniu marki „Brygady 102” na rynku Polskim. Pozwala to na zdobywanie wciąż nowych kontaktów biznesowych i poszerzanie oferty usług świadczonych przez firmę. Fakty te również  zdecydowały o wpływie „Brygady102” na kształtowanie cen usług branżowych na terenie Polski.

Chcielibyśmy  przekazywać część zleceń oddziałom umieszczonym w różnych regionach Polski. Poszukujemy partnerów wśród małych i średnich firm, pragnących poszerzyć zakres swoich usług, bądź uczynić go bardziej powszechnym. Praca pod marką „Brygady102” umożliwi Państwu  działanie pod znanym w całej Polsce logiem.

Działając pod jedną, sprawdzoną i wymagającą rzetelności marką, możemy bardziej przeciwstawić się potencjalnym konkurentom. Razem, jako sieć będziemy mieć wpływ również na kształtowanie się ogólnopolskiego cennika usług budowlanych. To właśnie przedsiębiorstwa franczyzowe  kształtują ceny, ale również jakość  wykonywanych usług. Nam udało się to dzięki zaangażowaniu w rozwój potencjału firmy.

Najcenniejszym naszym atutem jest ośmioletnie doświadczenie na rynku usług remontowo – budowlanych, którym chcielibyśmy się z Państwem podzielić. Dzięki niemu wypracowaliśmy własne metody na sukces oraz te pozwalające unikać popełniania błędów. Osiągnęliśmy stabilność marki i opinię firmy profesjonalnie świadczącej swoje usługi. Dzięki dobrej opinii, która wzrastała z roku na rok, a także  zadowoleniu kolejnych klientów, udało się nam rozszerzyć działalność.  Kładziemy nacisk na intensywny rozwój, dlatego naszą ambicją stało się bycie firmą posiadającą swoje oddziały w całej Polsce.

Potrzeby klientów oraz ich zadowolenie było i jest dla nas najskuteczniejszą reklamą. Naszą receptą na pozyskanie i zadowolenie klientów jest profesjonalne i terminowe wykonywanie prac. Dzięki naszemu zaangażowaniu udało się nam pozyskać wiele nowych zleceń, podnoszących prestiż naszej marki. Resztę metod, bardziej niekonwencjonalnych naszego sukcesu przekażemy Państwu w konw-how, zawierającym szczegółowy opis wzmacniania naszego potencjału marketingowego.

Wielu klientów zyskaliśmy świadcząc swoje usługi na stałym, wysokim poziomie. Zaufało nam bardzo wielu inwestorów i klientów biznesowych, dzięki czemu zyskaliśmy zlecenia na wiele lat. Tym doświadczeniem i marką pragniemy podzielić się z Państwem. Partnerstwo, zaufanie oraz rzetelność to zasady, którymi kierujemy się w biznesie.

Dostarczymy również wsparcia i rabatów przy promocji Państwa firmy pod naszą marką w danym regionie. Wiąże się to z ofertą tzw. „pakietu startowego”, który  będzie zawierać między innymi stroje z logiem Brygady102 , naklejki na samochody, nowe wizytówki, papier firmowy, długopisy i całą masę gadżetów mających na celu promocję marki Brygada102”. Prócz tego zaoferujemy Państwu kontakty z hurtowniami i składami budowlanymi, w których posiadamy zniżki na materiały budowlane i wykończeniowe. Zostaną one ujawnione w know-how.

Zapewnimy Państwu dostęp do prawnika i doradcy finansowego tuż po włączeniu się w sieć Brygada102. Prawnik będzie pełnił dyżur codziennie w naszym biurze.

Jesteśmy firmą, cały czas podnoszącą swoje kwalifikacje. Bierzemy czynny udział w targach budowlanych i szkoleniach z zakresu wiedzy o budownictwie. Dlatego oferujemy Państwu pakiet darmowych szkoleń, których celem będzie nie tylko pogłębianie wiedzy, ale również integracja, relaks i wzajemne poznanie się wszystkich franczyzobiorców. Państwa firma pokryje jedynie koszty dojazdu – my natomiast zasponsorujemy zakwaterowanie i wyżywienie oraz koszty szkolenia. Udział w takim szkoleniu będzie uprawniał do posiadania certyfikatów z zakresu usług remontowo – budowlanych. Dodatkowo specjaliści z danej dziedziny będą zapraszani do wygłaszania wykładów na tragach budowlanych.

Warunkiem nawiązania współpracy jest profil Państwa firmy. Jak już wspomnieliśmy kierujemy swoją ofertę do małych i średnich firm z całej Polski, świadczących usługi w branży remontowo-budowlanej.

Zastrzegamy, że firma powinna zatrudniać minimum trzech pracowników na umowę o pracę.

Tym, czego najbardziej oczekujemy z Państwa strony jest promocja marki poprzez świadczenie usług w sposób terminowy i rzetelny. Za świadczenie usług pod naszą marką ustaliliśmy opłatę w wysokości od 300 PLN do 600 PLN miesięcznie, w zależności od regionu.

Nie będziemy pobierać dodatkowych opłat w postaci procentu od rocznego dochodu Państwa firmy, ani żadnych kwot za reklamę w mediach. To wszystko zapewniamy w zamian za Państwa zaangażowanie, które mamy nadzieję będzie również doskonałym wkładem w promocję.

Jako znana firma z długoletnim stażem na rynku budowlanym nie boimy się podejmowania nowych wyzwań. Takim był na pewno nasz udział w programie emitowanym przez stację TVN pt. „Pokojowe rewolucje”. To doświadczenie zaowocowało kolejnymi – zostaliśmy zaproszeni do udziału w programie „Zrób to z nami”. Program będzie miał szeroką promocje w Internecie.

Dla nas ważna jest również Państwa pomoc przy reklamowaniu naszej marki w mediach. Dlatego życzylibyśmy sobie, żeby wsparli nas Państwo w przedsięwzięciu, które niebawem będziemy realizować na potrzeby reklamy Brygady102. Będzie to nagranie programu pt. „Zapytaj fachowca”, w którym specjaliści będą udzielać porad, opowiadać o realizacji remontów w sposób najłatwiejszy do  wykonania. Liczymy na to, że współpracując z naszą firmą na zasadzie franczyzowej, będziecie Państwo chętni, by wesprzeć nas udziałem w przynajmniej jednym odcinku.

 

Tyle o naszych wstępnych warunkach. Co do korzyści, to nie będziemy oszukiwać, że przede wszystkim muszą Państwo na nie zapracować, wyróżniając się jakością usług. My dajemy Państwu tą cenną możliwość ich świadczenia pod rzetelną, znaną w całej Polsce marką. Dobrze wypromowana obecność naszej marki w danym regionie z pewnością przyczyni się  do rozwoju Państwa działalności. Przy tym gwarantujemy, że nie powstaną żadne konkurencyjne oddziały Brygady102 w bezpośredniej odległości od Państwa firmy, zaburzające strukturę działania marki poprzez krypto-konkurencję. Dziękujemy za zapoznanie się z opisową formą oferty – poniżej znajdują się zebrane w podpunktach ustrukturyzowane zasady współpracy z Brygadą102 oraz tekst ankiety.

Z poważaniem:    Brygada102 Zarząd