Poniedziałek, 14 maj 2007r. Imieniny: Bonifacego i Dobiesława
budnet.pl » Aktualności » Wydarzenia kraj
startuj z budnet.pl
dodaj do ulubionych

Szukaj
zaawansowane

Działy
  Aktualności
  Przegląd prasy
  Wydarzenia
  Technika
  Prawo
  Badania i Raporty
  Bazy danych
  e-learning
   materiały edukacyjne

Ogłoszenia
  Oferty pracy
  Nieruchomości
Dodaj bezpłatne ogłoszenie »
Newsletter
sonda Najświeższe informacje
z rynku budowlanego

Trwa wielkie poszukiwanie Najlepszych Ekip w Polsce
Trwa wielkie poszukiwanie Najlepszych Ekip w Polsce
Kolejne ekipy remontowo-budowlane przystępują do ogólnopolskiego programu „Fachowa Ekipa”.


– Najpierw sam się zgłosiłem, a teraz będę namawiał znajomych, żeby wystartowali. Ja się konkurencji nie boję – mówi Tomasz Kołakowski z krakowskiej Brygady 102 Sp. z o.o.
Program wystartował na początku maja. Ma promować najlepszych wykonawców w Polsce, podnosić standardy ich pracy oraz poprawiać jakość obsługi klientów. Inicjatorem i organizatorem projektu jest Hitachi Power Tools Polska.

Kazimierz Woźniak, kierujący firmą Kawo-Bud z Tucholi, dowiedział się o akcji z miesięcznika „Majster”, który od dawna prenumeruje. – Przeczytałem założenia akcji i pomyślałem: dlaczego nie wystartować? Zajmujemy się remontami od lat, wypracowaliśmy sobie solidną markę, klienci nas cenią – wylicza.
Tomasz Kołakowski wtóruje koledze. – Czego się bać? Przecież ryzykujemy tylko własną wiedzą i umiejętnościami.
I zaraz dodaje. – Jestem przekonany, że zgłoszą się ekipy lepsze od nas i wiem, że wcale nie musimy wygrać. Tu chodzi o zdrową rywalizację. Z wiedzy, którą zdobędziemy, i z kwalifikacji podnoszonych przez udział w konkursie będą później korzystać nasi klienci. To dla nas najlepsza motywacja! – podkreśla.

Kazimierz Woźniak zatrudnia na co dzień pięć osób. Na brak pracy, zwłaszcza ostatnio, nie narzeka. Jak na profesjonalistów przystało firma przygotowała nawet półgodzinną prezentację swojej działalności na płycie, a niedługo zamierza także umieścić ją na firmowej stronie internetowej.
Na dźwięk słowa Internet ożywia się Tomasz Kołakowski. W jego Brygadzie 102 Sp. z o.o. podział obowiązków jest czytelny: pan Tomasz zarządza pracą ekipy, a za nowoczesne technologie odpowiada żona. – To ona współtworzyła naszą stronę internetową – opowiada pan Tomasz. – Szybko zrozumieliśmy, że łatwiej nam będzie w ten sposób docierać do nowych klientów. Teraz część podstron mamy nawet w języku angielskim – zachwala.
Ale o wyjeździe do pracy za granicą ani pan Kazimierz, ani pan Tomasz nie myślą. – To jasne, że tam są większe pieniądze, ale tutaj mamy większą satysfakcję, choćby wtedy, gdy dostajemy listy pochwalne od naszych klientów – mówi Kazimierz Woźniak. – Ale przede wszystkim tutaj jesteśmy u siebie, a tego nie da się wymienić na żadne pieniądze – dodaje Tomasz Kołakowski.

Program „Fachowa Ekipa” to również konkurs na najlepszą firmę z branży remontowo-budowlanej, instalacyjnej bądź montażowej. Na podstawie ustalonych kryteriów, spośród wszystkich zgłoszeń otrzymanych do końca czerwca, zostanie wyselekcjonowanych 10 najlepszych firm z każdego regionu, które będą walczyły o tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy 2007 danego województwa. 16 zwycięskich drużyn wystartuje w finale, a zwycięzca otrzyma tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy 2007 w Polsce oraz samochód Mercedes Vito wyposażony w elektronarzędzia Hitachi. Imprezy, podczas których ekipy będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności, będą się odbywały w lipcu i sierpniu w formie festynów budowlanych w największych miastach Polski.

Zgłoszenia firmy do programu można dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej www.FachowaEkipa.pl lub telefonicznie: 012 3945566; 669 199951.

Inicjator i Organizator Programu: Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o.
Partnerzy merytoryczni: Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Akademia Budownictwa
Partnerzy: Caparol, Leroy Merlin, Mercedes, PRO, Rheinzink
Obsługa organizacyjna i medialna: Agencja Kawałek Świata – Media


Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. jako przedstawiciel Hitachi Koki jest dostawcą elektronarzędzi dla segmentu profesjonalistów. Hitachi Kooki zostało założone w 1919 roku i zatrudnia obecnie  ponad 4000 pracowników, generując obroty ponad 1 Miliarda Euro rocznie. Koncern posiada 5 fabryk rozlokowanych na całym świecie, zaś dzięki sieci swoich dystrybutorów jest obecny w Polsce już od początku lat 80-tych. Faktyczna rejestracja Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. nastąpiła w 1997 roku.
Elektronarzędzia marki Hitachi są projektowane tak, aby zachowane były najwyższe standardy jakości, a użytkownicy mieli możliwość osiągania korzyści z użytkowania najbardziej zaawansowanych  technologii. 

Wartości koncernu Hitachi reprezentuje hasło Inspire the Next, które tłumaczone jest jako Inspiruj przyszłe pokolenia. Jest to deklaracja dążenia do zaspokajania potrzeb przyszłych pokoleń poprzez rozwój najnowszych technologii. Niezależnie od tego, co pokaże przyszłość i jakie wyzwania staną przed koncernem, Hitachi pragnie inspirować swoich klientów poprzez oferowane produkty, systemy informatyczne i usługi.

Opis artykułu
Żródło: Agencja Kawałek Świata
Data: 2007-05-10
Galeria
Podsumowanie targów w Nowym Sączu
Podsumowanie targów w Nowym Sączu
budnet.pl na 16 Międzynarodowych Targach Budownictwa - BUD GRYF 2007
budnet.pl na 16 Międzynarodowych Targach Budownictwa - BUD GRYF 2007
Sonda
sonda Budowę domu jednorodzinnego planujesz rozpocząć:
zaraz po szkole, studiach
pomiędzy 27 a 35 rokiem życia
pomiędzy 36 a 45 rokiem życia
mając około 50 lat
jeszcze później
O nas Kontakt Partnerzy