Brygada102.pl Sp. z o.o.

Usługi remontowo - budowlane

ul. Zaogrodzie 15A, 30-243 Kraków

Biuro otwarte: pn - pt w godzinach: 9:00 - 17:00


Szanowni Państwo,
w związku z zaistniałym stanem epidemii w trosce o Państwa zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników nie przyjmujemy klientów w siedzibie firmy do odwołania.
Nie przerwaliśmy działania i w dalszym ciągu prowadzimy obsługę Klientów, ale w sposób zdalny jak również na bieżąco wykonujemy pomiary u Klientów z zachowaniem środków bezpieczeństwa.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-maila w godzinach od 9 – 17.
Zapraszamy do kontaktu.

Dział remontowo budowlany


przedstawiciel Kraków
kom. 601-843-407
12 307-22-14
biuro@brygada102.pl

przedstawiciel Warszawa
kom. 601-576-620
warszawa@brygada102.pl

przedstawiciel Katowice
kom. 609-637-372
katowice@brygada102.pl

Punkt Obsługi Montażu w sklepie Leroy Merlin


Punkt otwarty:
pn - sob, 10:00 - 18:00
lm.modlinczka@brygada102.pl
ul Prof.Adama Różańskiego 34
32-085 Modlniczka


Dział Okna


Przedstawiciel Kraków
kom. 601-481-557
12 307-22-14
okna@brygada102.pl


Dział Drzwi


Przedstawiciel Kraków
kom. 601-481-557
drzwi@brygada102.pl
gerda@brygada102.pl


Stolarnia


kom. 601-996-886
stolarnia@brygada102.pl


Ślusarnia


kom. 601-813-814
biuro@brygada102.pl


Fotowoltaika


kom. 601-813-814
biuro@brygada102.pl