Referencje

W pełni świadomi, że nasza firma to nie wpis do ewidencji o działalności gospodarczej, lecz ludzie, fachowcy u nas zatrudnieni, stawiamy naszym pracownikom bardzo wysokie wymagania. Oceniamy ich solidność, szybkość, precyzje i fachowe podejście do wykonywanych zadań. Aby zapewnić naszym klientom najwyższy standard usług, musimy zatrudniać najlepszych fachowców.

Firma nasza posiada ubezpieczenia od szkód Odpowiedzialności Cywilnej.

Co oferujemy ?

Terminową realizacje remontów oraz wykończeń Państwa inwestycji. Nasze prace wykonujemy uwzględniając potrzeby Klienta. Posiadamy własny transport dostawczy, pomagamy w doborze oraz zakupie materiałów niezbędnych do wykonania zlecenia.

Standard obsługi

Doceniła nas firma Endemol Polska i telewizja TVN - powierzając nam wykonanie prac remontowych w programie "Pokojowe rewolucje". Fachowcy z naszej Ekipy udzielali w programie cennych porad oraz w nowatorskim i nieszablonowym stylu odnawiali i remontowali mieszkania, wyznaczając tym samym nowe ogólnopolskie standardy budownictwa.

Po udanym przeprowadzeniu prac dla firmy Endemol, zaproponowano nam przygotowanie studio do programu "Akademia Gwiazd". Prace wykończeniowo-remontowe były dla Ekipy Brygady 102 kolejnym wyzwaniem, a efekt końcowy przyniósł nam zadowolenie i słowa uznania.

Maj 2015

13 maja 2015 roku zostaliśmy wyróżnieni przez poral O remontach za użycie nieszablonowych technologii oraz innowacyjność przy pracach remontowo-wykończeniowych. Ponadto nasz pracownik otrzymaliśmy naagrodę za całokształt pracy.

Luty 2012

20 lutego 2012 roku zostaliśmy nagrodzeni przez serwis Budowniczy za najlepsze wykonanie wykończenia mieszkania. W konkursie brały udział firmy z całej Polski z branży remontowo-bydowlanej.

Kwiecień 2009

28 kwietnia 2009 roku w Warszawie braliśmy udział w konkursie Produkt wykonawcy 2009 miesięcznika Podłogi i ściany, gdzie wraz z innymi fachowcami z branży remontowo-budowlanej wybieraliśmy najlepsze produkty dostępne na rynku, oraz mieliśmy zaszczyt brać udział w uroczystości rozdania statuetek, gdzie jako jury wręczaliśmy nagrodę w kategorii elektronarzędzia, którym był Rotex RO 150 FEQ. Gala odbyła się w Warszawie w Hotelu Sobieski, gdzie licznie zgromadzili się zaproszeni goście.

Pisali o nas:

2015

2013

2008

2007

2006

Wywiady

Braliśmy udział w Targach:

2010

2009

2008

2007

Oraz wykład:

Konkurs Hitachi Polska "Fachowa Ekipa":

Nasze Publikacje:

Referencje: