Okna Kraków

UWAGA!!! LETNIA PROMOCJA!!


okna drutex

Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami firmy DRUTEX S.A. w Krakowie. Firma Drutex rozpoczeła produkcje stolarki okiennej już ponad 22 lata temu, to znaczy w 1994 roku. Przez lata działalności firma zdobyła zaufanie klientów nie tylko w Polsce ale i na całym świecie zdobywając przy tym szereg wyróżnień oraz nagród. Jako przedstawiciele tej firmy w Krakowie, posiadamy najniższe ceny okien Drutex!

Obecnie DRUTEX S.A. jest największym producentem stolarki otworowej z PCV w Polsce.

okna

DRUTEX S.A. w swojej ofercie posiada okna , drzwi, fasady z drewna i aluminium. Jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne. Duże możliwości techniczne jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu, pozwalają na realizację nawet najtrudniejszych i najśmielszych zamówień stolarki okiennej, drzwiowej.

Obecnie okna DRUTEX PCV Kraków oferuje doskonałe jakościowo wyroby oraz bardzo konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do dowolnej lokalizacji znajdującej się na terenie krajów Unii Europejskiej.

BEZPŁATNIE:

OFERUJEMY:

okna

Drutex tworzy okna przez najlepszych inżynierów w tej dziedzinie. Ofertę uzupełniają nowoczesne system IGLO o doskonałych parametrach termicznych, akustycznych i wytrzymałościowych oraz przeznaczone do budownictwa pasywnego systemy IGLO i IGLO ENERGY.

Przekonanie, iż najwyższej klasy produkt można uzyskać jedynie w oparciu o najnowocześniejsze know-how mobilizuje nas do dokonywania systematycznych inwestycji w technologię, rozbudowę infrastruktury i modernizację parku maszyn.


Naszym celem jest wyprzedzanie oczekiwań naszych Klientów.

W dziale poświęconym naszej ofercie zapraszamy Państwa do zapoznania się z technologią, materiałami i rozwiązaniami technicznymi jakie są przez nas stosowane.

Systemy okienne Drutex posiadają już dwudziesto cztero letnie doświadczenie. Zastosowanie nowoczesnych technologii stawia producentów profili Drutex wśród światowej czołówki. ŻALUZJE są integralną częścią okna i dlatego chcemy zwrócić szczególną uwagę na zastosowanie tego urządzenia. Oferowane przez nasz żaluzje idealnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami.

Chcemy zwrócić Państwa uwagę na ROLETY MATERIAŁOWE I ZEWNĘTRZNE Są to urządzenia przydatne jak i praktyczne.

Oferujemy Państwu MARKIZY , które przydatne będą na tarasach, balkonach oraz witrynach sklepów i restauracji.

PARAPET jest integralną częścią okna, która stanowi jego wykończenie. Oferujemy Państwu między innymi parapety z konglomeratu marmurowego i kamienia naturalnego, z PCV...

Proponujemy także nowoczesne ZABUDOWY BALKONÓW