Okna Salamnder

WSZYSTKIE OKNA - 35% taniej zadzwoń zapytaj o cenę !!


okna

Stała koncepcja, stawiająca na dalekowzroczność, odwagę w innowacyjnym zarządzaniu firmą i otaczania się kompetentną kadrą - to filozofia stosowana w wielu rozwojowych, światowych przedsiębiorstwach

Potwierdzeniem włożonych starań w zadowolenie odbiorców i utrzymanie najwyższej jakości - jest certyfikat ISO 9001, oraz - jako z pierwszych przedsiębiorstw z tej branży w Polsce - posiadanie niemieckiej aprobaty jakości RAL.

Obecnie Salamander S.A to: 13 linii do ekstruzji profili okiennych, 3 uszczelek, 4 nowoczesne linie do okleinowania. To także zakład o ponad 15 000 m2 zadaszonej powierzchni, zaś od 2004 roku - kiedy połączono firmy „Salamander' i „Salamander' - jedyny sprzedawca systemu Salamander w Polsce. Duży potencjał, jakim dysponuje Salamander S.A., pozwala na zabezpieczenie potrzeb polskiego rynku i na dużą skalę zaspakajać oczekiwania odbiorców z Europy Zachodniej, Wschodniej i Południowej.

Najwyższe normy jakościowe, dbałość o wysoką klasę tworzywa, zapewniają klientom pełną satysfakcję z wyrobu a wyszkolona w Niemczech załoga - profesjonalną obsługę oraz realizację wpływających zleceń.

okna

Od początków istnienia firmy Salamander S.A. ważnym aspektem naszej działalności są względy ekologiczne.

Rozumiejąc definicję zrównoważonego rozwoju dbamy o środowisko naturalne.

Nie pozwalamy na to, aby odpady zalegały na wysypiskach, gdzie uległyby degradacji dopiero po kilkuset latach, ani były utylizowane, co prowadzi do wydzielania substancji szkodliwych dla człowieka i środowiska.

Prowadzimy produkcję bezodpadową.

Dodatkowo deklarujemy się do odbioru zdemontowanych okien z PVC i poddania ich procesowi ponownego przetwarzania.


BEZPŁATNIE:

OFERUJEMY:

Naszym celem jest wyprzedzanie oczekiwań naszych Klientów.

W dziale poświęconym naszej ofercie zapraszamy Państwa do zapoznania się z technologią, materiałami i rozwiązaniami technicznymi jakie są przez nas stosowane.

ŻALUZJE są integralną częścią okna i dlatego chcemy zwrócić szczególną uwagę na zastosowanie tego urządzenia. Oferowane przez nasz żaluzje idealnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami.

Chcemy zwrócić Państwa uwagę na ROLETY MATERIAŁOWE I ZEWNĘTRZNE Są to urządzenia przydatne jak i praktyczne.

Oferujemy Państwu MARKIZY , które przydatne będą na tarasach, balkonach oraz witrynach sklepów i restauracji.

PARAPET jest integralną częścią okna, która stanowi jego wykończenie. Oferujemy Państwu między innymi parapety z konglomeratu marmurowego i kamienia naturalnego, z PCV...

Proponujemy także nowoczesne ZABUDOWY BALKONÓW