Za nami 12 lat !

Promocja 12 urodziny brygada 102

Miło nam poinformować, że w ubiegłym roku BRYGADA 102
świętowała swoje 12 urodziny.


Dokładnie 24 listopada 2004 roku uruchomiliśmy stronę internetową brygada102.pl w zakresie świadczenia profesjonalnych usług Remontowo - Budowlanych. Przez ten czas dbaliśmy, by jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Firma przez te 11 lat poszerzyła swoja działalność o wiele aspektów tematyki remontowo budowlanej, głównie dzięki sugestiom i potrzebom klientów.

Obecnie BRYGADA 102 posiada swoje oddziały już w dziewięciu Polskich miastach. Krakowski oddział został utworzony w 2004 roku i od tego momentu rozwija się dynamicznie wzmacniając swoją pozycję silnego gracza na rynku remontowo-budowlanym. Dzięki temu zdobył również pozycję stabilnego pracodawcy.

Dzięki wysokim standardom obsługi Klienta, dbałości o szeroki asortyment towaru oraz niskie ceny, BRYGADA 102 szybko zajęła wysokie miejsce wśród liderów na polskim rynku remontowo-budowlanym. Brygada 102 to przede wszystkim szerokie grono zadowolonych klientów w całej Europie a ich liczba codziennie rośnie. Specjalnie dobrany i przeszkolony personel z wielką dbałością obsługuje wszystkich stacjonarnych oraz onlinowych Klientów. Oferowane przez BRYGADĘ 102 towary są doskonałej jakości, a specjaliści dbają o to, by były to marki topowe, cieszące się największym zainteresowaniem i zaufaniem wśród Klientów.


Pod koniec ubiegłego roku do oferty BRYGADY 102 została włączona Technologia Ciepłego Montażu, ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Celem firmy BRYGADA 102 jest dążenie do perfekcji w przyjmowaniu i realizowaniu zamówień od Klientów, optymalizacja Obsługi Klienta oraz dalsza ekspansja na rynki europejskie a tym samym stanie się jednym z wiodących firm w Europie.

Z okazji 12 urodzin, BRYAGADA 102 przygotowała dla swoich klientów mnóstwo atrakcji:

  • Rabat 35% na okna Drutex
  • wysokie Rabaty na drzwi
  • gratisy
  • oraz urodzinowy konkurs