Remonty biur i magazynów

Oferta remontowa „Brygady 102” zawiera kompleksowe remonty biur i magazynów. Już od wielu lat fachowo i punktualnie remontujemy (odnawiamy) biura oraz wszelkie pomieszczenie w Państwa firmie.

Zlecenia dla naszych klientów wykonujemy szybko, dokładnie, profesjonalnie i rzetelnie. Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb Państwa firmy. Tak zorganizujemy czas naszej pracy, ażeby nie zakłócać Państwa pracy. Powierzone nam prace realizujemy ściśle według obowiązujących światowych standardów i zgodnie z Państwa wymaganiami. Nie boimy się najtrudniejszych zleceń, ponieważ jesteśmy pewni naszych kwalifikacji.

Zdajemy sobie sprawę, że pomieszczenia magazynowe, a zwłaszcza biurowe, stanowią o wizerunku Państwa firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, by efekt naszej pracy był zgodny z Państwa oczekiwaniami - służymy profesjonalną poradą w zakresie doboru materiałów, ekonomiczności ich użycia oraz ich jakości estetycznej.

Nie musisz się martwić o przebieg prac oraz o zaopatrzenie w materiały budowlane, my zrobimy to za ciebie! Nie musisz szukać odpowiednich fachowców do kolejnych etapów prac, my zapewniamy specjalistów, którzy wykonają wszystkie potrzebne prace.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi osiągnięciami (ich niewielką część prezentujemy w Galerii) oraz z ofertą, jak również zapraszamy do współpracy.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją fotograficzną naszej działalności w zakładce GALERIA oraz proponowaną Państwu ofertą naszych usług i zapraszamy do współpracy.

PRACE WYKOŃCZENIOWE

MALOWANIE:

TAPETOWANIE:

GŁADŹ GIPSOWA:

ŚCIANY KARTONOWO-GIPSOWE:

SUFITY MINERALNE:

SUFITY PODWIESZANE KARTONOWO-GIPSOWE:

UKŁADANIE PANELI:

USŁUGI PARKIECIARSKIE:

FLIZOWANIE:

OCIEPLANIE PODDASZY:

DOCIEPLANIE BUDYNKÓW:

INSTALACJE - montaż oraz wymiana

1. Wodno-kanalizacyjne - wszystkie rodzaje instalacji hydraulicznych wykonanych w stali, miedzi, plastiku:

2. Centralne ogrzewanie:

3. Gazowe:

4. Elektryczne:

5. Systemy alarmowe i przeciwpożarowe - naprawa oraz modernizacja sprzętu.