Remonty sklepów i restauracji

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży remontowo-budowlanej poparte zadowoleniem ze strony naszych Klientów kierujemy do Państwa ofertę kompleksowych remontów sklepów i restauracji.

Do każdego zlecenia podchodzimy jak do kolejnego wyzwania, gdzie zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Dokładamy wszelkich starań, aby końcowy efekt naszych prac w stu procentach zgadzał się z oczekiwaniami klienta, co jest dla nas sprawą priorytetową. Nasze największe atuty to zaangażowanie, fachowość, elastyczność i terminowość. Powierzając właśnie nam remont sklepu czy restauracji mogą być Państwo spokojni, że efekt pracy „Brygady 102” będzie dla Państwa satysfakcjonujący.

Zapewniamy najwyższy poziom obsługi wszelkich potrzeb naszych Klientów w zakresie kompleksowego wykonywania remontów pomieszczeń, instalacji elektrycznych(wszystkie wykonywane przez nas instalacje elektryczne są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami prawa budowlanego, co zapewnia wysokie bezpieczeństwo ich użytkowania), pomiarów elektrycznych, montażu mebli. Oferujemy fachową pomoc w wyborze materiałów.

Obecnie dysponujemy stałą, doświadczoną kadrą, wykwalifikowaną w każdej dziedzinie związanej z remontem, adaptacją i wykończeniem wnętrz, dzięki czemu wykonujemy także zlecenia nietypowe, które świadczą o indywidualnym charakterze remontowanego wnętrza.

Na naszym koncie jest już wiele realizacji remontowych tego typu (ich niewielką część prezentujemy w Galerii). Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

PRACE WYKOŃCZENIOWE

MALOWANIE:

TAPETOWANIE:

GŁADŹ GIPSOWA:

ŚCIANY KARTONOWO-GIPSOWE:

SUFITY MINERALNE:

SUFITY PODWIESZANE KARTONOWO-GIPSOWE:

UKŁADANIE PANELI:

USŁUGI PARKIECIARSKIE:

FLIZOWANIE:

OCIEPLANIE PODDASZY:

DOCIEPLANIE BUDYNKÓW:

INSTALACJE - montaż oraz wymiana

1. Wodno-kanalizacyjne - wszystkie rodzaje instalacji hydraulicznych wykonanych w stali, miedzi, plastiku:

2. Centralne ogrzewanie:

3. Gazowe:

4. Elektryczne:

5. Systemy alarmowe i przeciwpożarowe - naprawa oraz modernizacja sprzętu.