Zabudowy wnęk

kraków usługi budowlane - zabudowa wnęk

Zabudowy wnęk to system bardzo praktyczny i wykorzystywany dzisiaj zarówno w przestrzeniach mieszkalnych jak i wnętrzach biurowych, handlowych.

Nasza firma zajmuje się montażem zarówno systemów aluminiowych jak i stalowych, których wybór powinien być dokonany zależnie od potrzeb funkcjonalnych, które ma spełniać wnęka.

Systemy aluminiowe umożliwiają wykonanie drzwi przejściowych (np. między dwoma pokojami) oraz drzwi skośnych (na poddaszach). Dają one także dodatkowy wybór między drzwiami przesuwanymi a zamontowanymi na zawiasach, co w wielu pomieszczeniach może być istotnym udogodnieniem. Nie bez znaczenia jest także, że mogą one być stosowane w pomieszczeniach wyższych niż standardowe - często okazuje się to kluczowym kryterium przy wyborze produktu.

Systemy stalowe natomiast posiadają mniej możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb Klienta, jednak jakość ich wykonania i użytkowania jest równie wysoka.

Gwarantujemy, że nasza ekipa remontowa jest ekipą fachowców, która doradzi Państwu przy wyborze odpowiedniego dla Państwa rozwiązania, które przełoży się bezpośrednio na jakość użytkowania wnęki.

Stawiamy na zadowolenie Klientów, dlatego nasza ekipa remontowa sprawnie, solidnie oraz terminowo wykona dla Państwa zabudowę wnęki. Doświadczenie naszych pracowników to Państwa pewność dobrego i bezawaryjnego użytkowania.

Skontaktuj się z odpowiednim działem realizacji.