Renowacja mebli

brygada102 deski tarasowe

Specjalnością naszej firmy jest renowacja starych, antycznych mebli oraz innych przedmiotów wykonanych z drewna. Odnawianiem mebli zajmujemy się już od 10 Lat. Posiadamy ogromne doświadczenie, a stosowane przez nas techniki renowacji są najlepszymi w Polsce. Wykorzystujemy unikalne materiały i środki najlepszej jakości, używane wyłącznie przez profesjonalistów, produkowane przez największych na świecie producentów. Posiadamy w pełni wyposażony warsztat ze wszelkiego rodzaju urządzenia. Odnawiając każdy rodzaj mebli, naszą prace wykonujemy bardzo starannie, dbając o każdy szczegół, z zewnątrz oraz z wewnątrz. Dokonujemy również niezbędnych uzupełnień oraz zatruwamy elementy zaatakowane przez owady lub grzyby. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

meble meble meble

Cennik

Nie jest możliwe określenie dokładnego kosztu renowacji na podstawie opisu mebla przez telefon. Wyceny dokonujemy na podstawie zdjęć wysłanych do nas drogą elektroniczną (na adres e-mail). Prosimy o wysłanie zdjęć z ogólnym widokiem mebla oraz miejsc najbardziej zniszczonych. Największy wpływ na cenę renowacji, poza odnowieniem powierzchni mają:

- zarobaczenie

- spróchnienie

- wybaczenie drewna

- ubytki

- brak kawałków forniru

- brakujące elementy

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na wycenę przez jednego z naszych pracowników. Wycena renowacji jest darmowa!

Renowacja i naprawa starych mebli

Jesteśmy w stanie naprawić i odnowić stare, nawet ponad stuletnie meble z drewna. Przywracamy pierwotny stan nawet bardzo starym zniszczonym meblom. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasze prace wykonujemy starannie z pełnym zaangażowaniem.

Wykonujemy:

- renowacja mebli z zewnętrznej i wewnętrznej strony

- dokonujemy niezbędnych uzupełnień

- zatruwamy elementy zaatakowane przez owady lub grzyby

- naprawiamy zamki w meblach (wraz z dorabianiem kluczy)

- odnawiamy konstrukcje drewniane w przypadku mebli tapicerowanych

Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z zasadami pracy przy meblach zabytkowych i antycznych oraz według właściciela odnawianego przedmiotu.

Renowacja drobnych przedmiotów

W naszej pracowni restaurujemy również drobne przedmioty użytkowe z drewna, drewna łączonego z metalem, brązem, szkłem itp. Zapewniamy pracę wykonaną przez najlepszych fachowców, przy użyciu najbardziej profesjonalnych narzędzi i materiałów.

Odnawiamy:

- obudowy zegarów

- drewniane skrzynki

- niciaki

- ramy obrazów i luster

- drewniane figurki, rzeźby

- oraz wiele więcej