Dobroplast

WSZYSTKIE OKNA - 35% taniej zadzwoń zapytaj o cenę !!


okna

Dobroplast jest częścią szwajcarskiej Grupy AFG

Dzięki tej transakcji zyskujemy inwestora strategicznego i otrzymujemy dostęp do zaawansowanych technologii i międzynarodowej sieci dystrybucji.

W wyniku zakupu Dobroplastu Grupa AFG awansuje na trzecią pozycję wśród największych europejskich producentów okien i drzwi.

AFG jest wiodącym technologicznie dostawcą materiałów dla sektora budowlanego. Firma została założona w 1874 roku i działa obecnie w skali międzynarodowej.

Jedną z głównych specjalizacji firmy jest produkcja okien i drzwi, w której AFG ma wieloletnie doświadczenie. Pozostałe działy AFG to technika grzewcza, instalacje sanitarne, kuchnie, technika chłodnicza, precyzyjne rury stalowe, obróbka powierzchni i powlekanie.

okna

Firma jest obecna w ponad 70 krajach świata i zatrudnia około 5700 pracowników. AFG posiada zakłady produkcyjne w Szwajcarii, Niemczech, we Francji, Czechach, na Słowacji, w USA oraz w Chinach. Akcje AFG są notowane na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Dobroplast będzie teraz kontynuował swój dynamiczny rozwój jako firma należąca do Grupy AFG, korzystając z międzynarodowej pozycji, zaawansowanych technologii i 130-letniego doświadczenia swojego właściciela.

Jesteśmy niezaprzeczalnym liderem stolarki PCV na rynku krajowym i czołowym producentem okien i drzwi PCV w Europie !


BEZPŁATNIE:

OFERUJEMY:

Naszym celem jest wyprzedzanie oczekiwań naszych Klientów.

W dziale poświęconym naszej ofercie zapraszamy Państwa do zapoznania się z technologią, materiałami i rozwiązaniami technicznymi jakie są przez nas stosowane.

ŻALUZJE są integralną częścią okna i dlatego chcemy zwrócić szczególną uwagę na zastosowanie tego urządzenia. Oferowane przez nasz żaluzje idealnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami.

Chcemy zwrócić Państwa uwagę na ROLETY MATERIAŁOWE I ZEWNĘTRZNE Są to urządzenia przydatne jak i praktyczne.

Oferujemy Państwu MARKIZY , które przydatne będą na tarasach, balkonach oraz witrynach sklepów i restauracji.

PARAPET jest integralną częścią okna, która stanowi jego wykończenie. Oferujemy Państwu między innymi parapety z konglomeratu marmurowego i kamienia naturalnego, z PCV...

Proponujemy także nowoczesne ZABUDOWY BALKONÓW